2. Работа
  3. Транспорт, логистика, спедиция
  4. Транспорт, логистика, спедиция - Област София-град
  5. Транспорт, логистика, спедиция - София
  6. Транспорт, логистика, спедиция - Хаджи Димитър
Добавена 23 май 2024 г.

Служител/ка в склад - ИЗХОДЯЩ КОНТРОЛ

Заплата

2000 - 2100 лв

Добавена

София, Хаджи Димитър

Във връзка с разширяването на дейността на наш клиент, дистрибуторска фирма с дългогодишна история, набираме мотивирани и сериозни кандидат/ки за работа в складова база в град София.

Складовата база се намира в близост до Сточна гара.

Какви ще бъдат Вашите задължения на тази позиция:

  • проверка на излизащите от склада заявки за клиенти;

  • проверка за съответствие на документи и продукти.

Какво предлага работодателят:

  • Постоянна работа на трудов договор;

  • Стартово заплащане от 2000 – 2100 лв НЕТО;

  • Възможности за увеличения при добро справяне с работата;

  • Работно време на 2 смени: от 08:00 до 17:00 ч. и от 11:00 до 20:00 ч. и две съботни дежурства в месеца;

  • Отстъпки при пазаруване от асортимента;

  • Коректни трудовите отношения;

  • Работа в стабилна компания с дългогодишна история.

Какви са изискванията към кандидатите:

  • Средно образование;

  • Предишен опит на сходна позиция – предимство;

  • Енергичност, сериозно и отговорно отношение;

  • Прецизност в работата.

Как да кандидатствате: Изпратете ни Вашата автобиография, като използвате бутона по-долу! Кандидатурите се разглеждат при пълна конфиденциалност.

Нашите услуги са напълно безплатни за търсещите работа! Без такси или комисионни!

Лицензи за трудово посредничество в България и чужбина N:2911 и 2963 от МТСП.

Област София-град

Област София-град, София, Хаджи Димитър
ID: 140090473