2. Работа
  3. Транспорт, логистика, спедиция
  4. Транспорт, логистика, спедиция - Област София-град
  5. Транспорт, логистика, спедиция - София
  6. Транспорт, логистика, спедиция - Център
Добавена 22 май 2024 г.

Складови служители в склад за рекламни материали

Заплата

1800 - 2000 лв

Добавена

София, Център

C-Team е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За склад за рекламни материали с отлична локация намиращ се в района на НДК, търсим да назначим отговорни и енергични служители за позиция: Складов служител.

Работното време е от 09:00 до 18:00 ч., с 1 час обедна почивка. Два уикенда в месеца се работи, като през седмицата се ползват почивните дни.

Отговорности:

  • Товарене и разтоварване на стока

  • Сортиране и сканиране

  • Окачествяване и пакетиране

  • Работа с повдигащи машини

Изисквания към кандидатите:

  • Бързина и сръчност

  • Предишен опит е предимство

Какво ще ви предложим:

  • Постоянна и дългосрочна работа в стабилна компания, с добра социална политика

  • Редовно месечно възнаграждение

От СиТийм" ЕООД събираме следните данни за Вас: имена, адрес, телефон,, години, професионален опит, образование, квалификации и друга доброволно предоставена от Вас информация в автобиографията Ви, въз основа на предоставеното съгласие, с цел подбор и оценка на кандидатурата Ви за позицията, за която кандидатствате.

Област София-град

Област София-град, София, Център
ID: 140080404