2. Работа
  3. Транспорт, логистика, спедиция
  4. Транспорт, логистика, спедиция - Област София-град
  5. Транспорт, логистика, спедиция - София
  6. Транспорт, логистика, спедиция - Обеля 1
Добавена 01 април 2024 г.

Складови служители температурен склад

Добавена

София, Обеля 1

DEKRA Arbeit Group е една от най-успешните и иновативни компании в сферата на персонала с над 120 локации в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.

За нашия клиент Fresh & Food Logistic – водеща логистична компания в замразената и охладената логистика – търсим да назначим:

СКЛАДОВИ СЛУЖИТЕЛИ "ТЕМПЕРАТУРЕН СКЛАД"

Локация: Ломско шосе 261

Отговорности:

  • Приемане на заявки и подготвяне на поръчките
  • Работа с баркод четци и складова програма
  • Извършване на физическа проверка на складовата наличност
  • Товарене, разтоварване, вътре-складово движение според процедурите на фирмата

Изисквания:

  • Възможност за работа 2/2
  • Предишен опит на подобна позиция се счита за предимство
  • Отговорност, сръчност и лоялност
  • Стриктно отношение към детайлите и спазването на срокове
  • Бързина и качество при работа
  • Възможност за работа под температура от 0-6 градуса

Компанията предлага:

  •  Трудов договор с отлично възнаграждение
  • Отлични работни условия
  • Работно облекло изцяло съобразено с температурните условия в склада
  • Въвеждащо обучение и възможност за развитие
  • Дългосрочна работа в модерно оборудвана складова база
  • Работа в стабилна компания в екип, в който се ценят човешките качества

Ако възможността, да продължите професионалното си развитие при коректен и лоялен работодател, представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография.

Трудовите договори се сключват с ДЕКРА Арбейт България ЕООД.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Област София-град

Област София-град, София, Обеля 1
ID: 132265745