2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област София-град
  5. Производство, строителство - София
  6. Производство, строителство - Дружба 1
Добавена 01 април 2024 г.

Складови служители

Добавена

София, Дружба 1

DEKRA Arbeit Group е една от най-успешните и иновативни компании в сферата на персонала с над 120 локации в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.

За нашия лоялен клиент - компания в сферата на логистичните услуги търсим да назначим:

СКЛАДОВИ СЛУЖИТЕЛИ

За повече информация – 08*********04

Отговорности:

  • Работа с баркод четци и складова програма
  • Приемане и подреждане на стоката в логистичната база
  • Физическа проверка на складовата наличност
  • Спазване вътрешнофирмената политика и правила

Изисквания:

  • Предишен опит на подобна позиция - предимство
  • Силна лична мотивация за работа
  • Отговорност и лоялност
  • Стриктно отношение към детайлите и спазване на срокове

Компанията предлага:

  • Трудов договор - пълно осигуряване с конкурентно възнаграждение
  • Социални придобивки
  • Бонусна система
  • Въвеждащо обучение и възможност за развитие
  • Отлични работни условия

Ако възможността, да продължите професионалното си развитие при коректен и лоялен работодател, представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография.

Трудовите договори се сключват с ДЕКРА Арбейт България ЕООД.

Област София-град

Област София-град, София, Дружба 1
ID: 131067117