2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област Варна
  5. Производство, строителство - Константиново
Добавена 24 април 2024 г.

Складов служител с кат.В

Заплата

1500 - 1550 лв

Добавена

Константиново

"Денислав" ЕАД предлага работа за Складов служител в мелница "Денислав"

Изисквания:

• Средно образование ;

• Свидетелство за управление на МПС – В категория /активен шофьор/;

• Опит като складов служител е предимство ;

• Опит при работа с мотокар / ричтрак / е предимство ;

Отговорности:

- Извършване на товаро - разтоварни дейности;

- Подреждане, превозване на суровини, материали и готова продукция, при спазване изискванията на ръководителя;

Фирмата предлага:

• Работа на редовна смяна от 08:00 до 17:00 ч , от понеделник до петък;

• Ваучери за храна;

• Трудов договор и осигуровки ;

• Осигурен транспорт от Белослав, Варна ( базата се намира на 16 км. от гр. Варна) ;

• Целогодишна заетост;

Ще се свържем с всички кандидати, одобрени по документи. За повече информация: 08******33

Локация

Константиново,

Област Варна

Област Варна, Константиново
ID: 139774235