2. Работа
  3. Транспорт, логистика, спедиция
  4. Транспорт, логистика, спедиция - Област София-град
  5. Транспорт, логистика, спедиция - София
  6. Транспорт, логистика, спедиция - НПЗ Искър
Добавена 13 април 2024 г.

Складов служител

Заплата

1700 - 1800 лв

Добавена

София, НПЗ Искър

Като агенция за подбор на персонал, ние ще ви предоставим множество кариерни възможности и информация за всяка една от тях. Ще отговорим предварително на всички ваши въпроси, ще ви подготвим за интервютата и ще ви съдействаме през целия процес на подбор.

За наш клиент, глобална компания в сферата на транспорта и логистиката, търсим складови служители за град София.

Задължения:

  • Извършва дейности по товарене, разтоварване и подреждане на приетата стока по стелажите;

  • Изпълнява заявки и следи за съответствие на вида и качеството на събраната стока с документацията;

Изисквания:

  • Опит на сходна позиция;

  • Правоспособност за управление на складова техника;

  • Средно образование.

Компанията предлага:

  • Мотивиращо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;

  • Атрактивен социален пакет: ваучери за храна, допълнително здравно застраховане, Коледен и Великденски бонус, еднократен паричен бонус при раждане на дете и сключване на брак, безплатно кафе и минерална вода, бонус Препоръчан служител, месечни инициативи за сплотяване на екип, тиймбилдинги и Коледни партита, фирмен футболен отбор и др;

  • Отлични условия за работа;

  • Ако сте амбициозни и талантливи ние ще ви подкрепим, за да разгърнете потенциала си и да направите кариера в разрастващ се бизнес.

Ако разпознавате себе си в описанието по-горе, моля, изпратете ни автобиография си. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Лиценз No.2826. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Област София-град

Област София-град, София, НПЗ Искър
ID: 139235159