2. Работа
  3. Транспорт, логистика, спедиция
  4. Транспорт, логистика, спедиция - Област Варна
  5. Транспорт, логистика, спедиция - Белослав
Добавена 11 април 2024 г.

Шофьор-сменник за разнос на хляб

Заплата

1950 - 2400 лв

Добавена

Белослав

"Денислав" ЕАД е водеща компания, чиято дейност е производство на хляб.Обявяваме свободна позиция : шофьор-сменник за разнос на хляб

Ние предлагаме:

-Работа по график;

-Редовно месечно възнаграждение от 1950- 2200 лв. Бруто;

-Трудов договор с коректен работодател;

-Платено фирмено обучение;

-Дългосрочна ангажираност;

-Ваучери за храна;

-Покриване на транспортни разходи, тъй като няма осигурен транспорт до завода;

Хлебозавода се намира в град Белослав (на 23км. от гр.Варна). Фирмата покрива транспортни разходи на всички свои служители от район Варна.

Задължения:

1.Доставя стока в търговски обекти;

2.Ежедневно отчита извършените продажби;

3.Отговаря за връщането и запазването на амбалажа;

Изисквания:

1.Чиста шофьорска книжка кат. B ;

2.Чувство за отговорност, организираност, експедитивност, умения за работа в екип.

3.ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН СТАЖ В РАЗНОСНА ТЪРГОВИЯ !

Ако искате да станете част от нашия екип, моля изпратете автобиография с актуална снимка. .За връзка с нас на тел.08******33.

Локация

Белослав,

Област Варна

Област Варна, Белослав
ID: 139208529