2. Работа
  3. Транспорт, логистика, спедиция
  4. Транспорт, логистика, спедиция - Област Благоевград
  5. Транспорт, логистика, спедиция - Благоевград
  6. Транспорт, логистика, спедиция - Освобождение
Добавена 12 април 2024 г.

Шофьор-куриер Германия

Заплата

2000 - 2500 €

Добавена

Благоевград, Освобождение

Здравейте, търсим да назначим мотивирани и амбициозни шофьори готови да станат част от нашият екип! Работата се състои в доставка на пратки на къси разстояния по предварително изготвен дневен маршрут.

Условия за работа::

* Немски трудов договор на пълно работно време.

* Осигуровки - социални и здравни( съгласно Немското законодателство) * Платен годишен отпуск ( 20 дни )

* Осигурена квартира ( при необходимост )

* Осигурен работен автомобил *Заплащане между 2000 и 2500 ЕВРО нето ( в зависимост от изработените часове)

Описание на позицията

Изисквания:

* Мотивация за работа

* Шофьорска книжка категория Б

* Опит на подобна длъжност е предимство

* Немски език НЕ се изисква!!! За повече информация се свържете с нас на посоченият номер директно или чрес Viber, Whatsapp

Област Благоевград

Област Благоевград, Благоевград, Освобождение
ID: 132225533