2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област София-град
  5. Производство, строителство - Доброславци
Добавена 22 април 2024 г.

Шлосер - монтьор

Заплата

1300 - 1700 лв

Добавена

Доброславци

За нааш клиент компания в сферaта на нестандартното оборудване и производство на изделия от черни и цветни метали, търсим да назначим служител на длъжност: шлосер - монтьор

Цеха се намира в с. Доброславци, района на ж.к. Обеля. Работата е с редовна смяна от 08:00 до 17:00ч. от понеделник до петък.

Вашите отговорности:

  • Обработка на листов и тръбен материал- шлайфане

  • Оразмеряване и изрязване на детайли

  • Разчертаване и центроване на отвори

Изисквания:

  • Предишен опит в производствен цех е предимство

  • Умения за работа с различни видове работни интрументи

Каво ще ви предложим:

  • Целогодишна заетост в стабилна и развиваща се компания

  • Мотивиращо стартово възнаграждение

  • Бонусна система

Еврора Консулт ЕООД притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с гр. София. 2391 от 31.10.2017 г.

Локация

Доброславци,

Област София-град

Област София-град, Доброславци
ID: 139750091