2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област Добрич
  5. Производство, строителство - Добрич
  6. Производство, строителство - Дружба 4
Добавена 13 април 2024 г.

Шивач/ка в обувното производство

Заплата

1000 - 1200 лв

Добавена

Добрич, Дружба 4

Фирма „Габина“ е български производител и търговец на дамски обувки и чанти от естествена кожа.

Компанията търси да присъедини към екипа си динамични и мотивирани специалисти на длъжност: Шивач/ка в обувното производство - с опит

Ние Ви предлагаме:

- Постоянна работа на трудов договор;

- Едносменен режим на работа /8:00-17:00/, 5-дневна работна седмица

- Много добри условия на труд;

- Нови шевни машини от последно поколение;

- Стимулиращо възнаграждение обвързано с постигнати резултати

- Коректно и лоялно отношение, справедлива оценка на положения труд;

Изисквания към кандидатите:

- Опит и стаж на подобна позиция;

- Много добро техническо познаване на различните технологични операции

- Изключителна прецизност и бързина при изработка;

- Коректност и отговорно отношение към работата;

- Умение за работа в екип

Отговорности на позицията:

- Работа на шевна машина;

- Следване на инструкциите за работа;

- Поддържане в добър вид и калибриране на поверената машина;

- Почистване на работния плот и стремеж към минимални загуби;

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Благодарим Ви!Уведомяваме Ви, че представител на фирма Габина ще се свърже само с предварително одобрените кандидати. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Месторабота: гр. Добрич,бул. “25-ти Септември” 49

Област Добрич

Област Добрич, Добрич, Дружба 4
ID: 137952662