2. Работа
  3. Друга работа
  4. Друга работа - Област София-град
  5. Друга работа - София
  6. Друга работа - Драгалевци
Добавена 26 май 2024 г.

Сервизен инженер ОВК системи

Заплата

2500 - 3000 лв

Добавена

София, Драгалевци

C-Team е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За компания в сверата на климатична техника и ОВК системи намираща се на Околовръстно шосе, търсим да назначим отговорни и енергични служители за позиция: Сервизен техник ОВК системи.

Задължения и отговорности:

  • Извършва гаранционна и следгаранционна поддръжка, обслужване и ремонт на инсталации за отопление, вентилация и климатизация на база абонаментен договор или отделна заявка.

  • Осъществява профилактика, мониторинг и тестване на ОВК системи (VRF, термопомпи, вентилационна техника).

  • Диагностицира възникнали технически проблеми и причините за тях.

  • Предлага и прилага подходящи решения за отстраняване на идентифицираните проблеми.

  • Предоставя информация и технически консултации на клиенти.

  • Изготвя документация за извършената работа.

  • Извършва периодични посещения на клиенти в София и страната.

  • Изпълнява задачите с необходимото внимание и качество, в зададените срокове.

  • Спазва технологичните изисквания и действащите инструкции за безопасност при работа.

  • Отговаря за качеството на извършената сервизна дейност и предоставяната информация.

Изисквани умения и квалификация:

•        Средно техническо образование

•        Предишен опит в поддръжка и ремонт на климатична техника (предимство)

•        Добри потребителски компютърни умения (MS Office, Internet)

•        Готовност за командировки в страната

•        Валидна шофьорска книжка – кат. Б. (активно шофиране)

Какво предлага компанията:

•        Постоянна и дългосрочна работа в стабилна и успешна компания

•        Фирмено обучение и възможности за разширяване на професионалните знания и умения

•        Професионална реализация във фирма-лидер в бранша

•        Трудов договор, съобразно българското законодателство

•        Конкуретно трудово възнаграждение, обвързано с показани резултати

•        13-та заплата

•        Социални придобивки

•        Петдневна работна седмица

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. СиТийм притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 1881 от 18.05.2015 г.

Област София-град

Област София-град, София, Драгалевци
ID: 140114425