2. Работа
  3. Търговия
  4. Търговия - Област София-град
  5. Търговия - София
  6. Търговия - Надежда 2
Добавена 29 април 2024 г.

Сътрудник сектор "Месо" - жк.Надежда 2

Заплата

2700 - 3050 лв

Добавена

София, Надежда 2

ТВ Фантастико търси отговорни и позитивни попълнения за позицията Месар

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

Коректни трудови взаимоотношения;

Интензивно въвеждащо обучение и последващи нужни такива;

Удобно работно време на смени;

Конкурентно стартово възнаграждение;

Ваучери за храна на стойност 200лв. ;

Достъпна бонус система;

Работа в най-готиния екип;

Възможност за кариерно развитие в една от най-бързо развиващите се, български компании, занимаващи се с бързооборотни стоки.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

Добри комуникационни умения

Познава асортимента на сектор месо - свинско месо, телешко месо, пилешко месо, риба;

Обработва и подготвя месото във вид, готов за директна продажба;

Отговаря за изложеното на витрината месо да е винаги в добър търговски вид и да е добре подредено;

Познава правилата за културно обслужване на клиентите;

Излага, съхранява и продава прясното месо и месни продукти в магазина;

Познава и спазва санитарно-хигиенните изисквания и изискванията и предписанията на БАБХ и РИОКОЗ за съхранение, излагане и продажба на месото;

Грижи се за изправността на инструментите, с които работи;

Поддържа добра лична хигиена и чистота в транжорната и в охлаждащата камера за месото;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

-Предишен опит в работа с месо и месни продукти ще се счита за предимство, а за кандидатите БЕЗ опит предлагаме подобаващо обучение;

-Средно образование;

-Умение за работа в екип;

-Любезно отношение към клиентите;

-Способност за работа по правила и инструкции.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас изпратете своята автобиография.Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Област София-град

Област София-град, София, Надежда 2
ID: 139779058