2. Работа
  3. Транспорт, логистика, спедиция
  4. Транспорт, логистика, спедиция - Област София-град
  5. Транспорт, логистика, спедиция - София
  6. Транспорт, логистика, спедиция - Горубляне
Добавена 11 април 2024 г.

Робота като Шофьор-Куриер

Заплата

1800 - 2300 лв

Добавена

София, Горубляне

  • Във връзка с разширяване на дейността си, фирма "ЛУМИБЕЛ 88 ЕООД партньор на голяма куриерска компания търси куриери в район МАНАСТИРСКИ ЛИВАДИ и Борово

  • Задължения: - приемане и доставяне на куриерски пратки от/до адреса на клиенти - приемане и извършване на плащания, свързани с куриерските услуги, издаване на необходимите за това документи; - оформяне на товарителниците за пратките, съгласно разпорежданията на клиентите; - управление на служебен автомобил, спазвайки правилата за движение и фирмена култура; - следене за правилното и безопасно транспортиране на пратките.

  • Изисквания към кандидите: - средно или средно специално образование; - свидетелство за управление на МПС категория B; - компютърна грамотност е задължителна, тъй като се работи с таблет; - комуникативност и умение за работа с клиенти; - желание за обучение и развитие;

  • Фирмата предлага: - провеждане на обучение .

  • Заплащането на обучението се поема от компанията

  • Трудов договор, съгласно всички изисквания на българското законодателство - 8 часов работен ден - бонусна система, обвързана с оборота на обработени и разнесени пратки Заплащането е 1400лв (чисто) обучение, след това между 1800лв до 2300лв(чисто)

  • За повече информация на лично или тел:08******51

Област София-град

Област София-град, София, Горубляне
ID: 130263057