2. Работа
  3. Хотели, заведения, туризъм
  4. Хотели, заведения, туризъм - Област Пловдив
  5. Хотели, заведения, туризъм - Пловдив
  6. Хотели, заведения, туризъм - Съдийски
Добавена 09 април 2024 г.

Рецепционист нощна смяна

Добавена

Пловдив, Съдийски

Бизнес Хотел Пловдив търси служител на поста рецепционист нощна смяна . Изисквания:

• Говорим английски език;

• Възможност за справяне с работа на смени;

• Отговорност и дисциплинираност;

• Приветлив и учтив, както с клиентите, така и с колегите си;

• Добри умения за работа в екип.

Отговорности:

• Приема, регистрира и настанява всички новопристигащи гости .

• Приема и дава ключовете на стаите, както и приключва сметки .

• Приема заявки за отстраняване на повреди, като веднага уведомява съответната служба;

• Води тетрадка за приемане и предаване на смяната, докладва на Управителя на хотела за констатирани нарушения

или оплаквания на гости;

  • Подходящо и за студенти .

Предлагаме приветлива и спокойна работна среда . Добро и редовно заплащане. Лоялност. Възможност за растеж. Придобиване на професионални умения полезни за бъдещето професионално развитие . Сплотен екип . Имиджово работно място с традиции в бранша на хотелиерството в град Пловдив от 2008 година насам .

Област Пловдив

Област Пловдив, Пловдив, Съдийски
ID: 130680033