2. Работа
  3. Административни, офис дейности
  4. Административни, офис дейности - Област София-град
  5. Административни, офис дейности - София
  6. Административни, офис дейности - Банишора
Добавена 27 април 2024 г.

Регионален Операционен Мениджър

Заплата

900 - 1500 €

Добавена

София, Банишора

Описание

Описание на позицията:

Ние сме водеща компания в областта на микротранспорта (обслужване на електрически скутери), търсим квалифициран и мотивиран Регионален Операционен Мениджър, който да координира операционните процеси в различни градове в България с център в София. Позицията се открива във връзка с нашето разширение на българския пазар.

Служебни задължения:

  • Набиране на нови служители;

  • Управление и координация на операциите, свързани с обслужването на електрически скутери в различни градове в България;

  • Осигуряване на високо ниво на обслужване и ремонт на електрически скутери;

  • Водене на отчетност и контрол върху трудовото представяне от служителите;

  • Анализ на работата на отделите и подобряване на тяхното функциониране;

  • Командироване в страната.

Изисквания:

  • Мъже на възраст между 25 и 35 години;

  • Шофьорска книжка - категория B;

  • Руски или украински език на ниво минимум B1;

  • Опит в управлението или координацията на персонала (опит в областта на логистиката е плюс);

  • Познаване на пазара и бизнес процесите в България ще бъде голям плюс;

  • Високи организационни и комуникативни умения;

  • Висока устойчивост на стрес;

  • Отлични лидерски качества, способност да се поема отговорност и да се вземат стратегически решения;

  • Уверено боравене с компютър и програми като MS Office.

Предлагаме:

  • Конкурентно заплащане;

  • Възможности за кариерно и професионално развитие в международна компания.

Ако си заинтересован от нашата обява за работа - изпрати ни твоето CV, ще се постараем да го разгледаме възможно най-бързо и, ако сме те подходящ кандидат, ще се свържем с теб в най-кратък срок.

Област София-град

Област София-град, София, Банишора
ID: 139496117