2. Работа
  3. Реклама, маркетинг
  4. Реклама, маркетинг - Област Русе
  5. Реклама, маркетинг - Русе
  6. Реклама, маркетинг - Център
Добавена 24 април 2024 г.

Разпространител на рекламни материали и брошури по пощенските кутии

Заплата

500 - 1200 лв

Добавена

Русе, Център

Заетост

Непълно работно време

Рекламна агенция "Лилиум България ЕООД" търси да наеме служител за разпространение на рекламни материали на територията на град Русе!

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

° Сериозно отношение

° Спазване на сроковете за разпространение в конкретните райони

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

° Желание за работа и физическа устойчивост (ходене по блоковете в различните квартали и НОСЕНЕ на ТЕЖКИ брошури, които трябва да бъдат разпространени в конкретен район)

° Добра ориентираност (ако кандидатът познава добре града е предимство)

° Oпит в разноса на рекламни материали е предимство и наличието на личен автомобил също е предимство

° Отговорност и задължително сериозно отношение

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:

° Редовно и коректно ЕЖЕДНЕВНО ЗАПЛАЩАНЕ за извършена работа

° Гъвкаво работно време

° Възможност за професионално обучение и развитие

° Дългосрочна, постоянна и сигурна работа

(подходяща и като допълнително второ работно място)

За повече информация на тел. номер: 0 8 8 9 1 6 7 9 2 6

Област Русе

Област Русе, Русе, Център
ID: 135624655