2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област София-град
  5. Производство, строителство - София
  6. Производство, строителство - Овча купел 1
Добавена 21 април 2024 г.

Ръководител бригада покриви (строителен бригадир)

Заплата

3500 - 3750 лв

Добавена

София, Овча купел 1

Описание

РЪКОВОДИТЕЛ БРИГАДА ПОКРИВИ

Строителна фирма “Хамър Билд” ЕООД, гр.София е тясно специализирана в изработването на дървени покривни конструкции и с вече 16 годишен опит в тази сфера. Ние изграждаме дървени навеси от всякакъв тип и мащаби, с наш идеен дизайн и по индивидуален проект, както и според изискванията на клиента. В това число: дворни беседки, пергoли и козирки от дърво, гаражни навеси за автомобили, навеси за летни кухни и барбекю също от дърво, зимни градини, направа на навеси над тераси и усвояване на балкони, ремонт на покриви или цялостно изграждане на нови такива.

В настоящия момент търсим да назначим на дългосрочен трудов договор РЪКОВОДИТЕЛ НА БРИГАДА ЗА ИЗГРАЖДАНЕ НА ДЪРВЕНИ ПОКРИВНИ КОНСТРУКЦИИ (СТРОИТЕЛЕН БРИГАДИР).

ИЗИСКВАНИЯ:

- БОГАТ ОПИТ В РАБОТАТА ПО ИЗГРАЖДАНЕ НА ДЪРВЕНИ ПОКРИВНИ КОНСТРУКЦИИ (СКАТНИ ПОКРИВИ, БЕСЕДКИ, НАВЕСИ) И ЦЯЛОСТНО ПОЗНАВАНЕ НА РАБОТНИЯ ПРОЦЕС

- ЛИДЕРСКИ И РЪКОВОДНИ КАЧЕСТВА, ИНИЦИАТИВНОСТ, СПОСОБНОСТ ЗА СТЕПЕНУВАНЕ НА ЗАДАЧИТЕ ПО ВАЖНОСТ, СПОСОБНОСТ ЗА ПОЕМАНЕ НА ОТГОВОРНОСТ И ВЗИМАНЕ НА РАЦИОНАЛНИ РЕШЕНИЯ

- ТЕХНИЧЕСКА ГРАМОНТОСТ, КОМПЕТЕНТНОСТ И ВИЗИЯ В СФЕРАТА НА СТРОИТЕЛСТВОТО (В ЧАСТНОСТ ПОКРИВНИТЕ КОНСТРУКЦИИ)

- УМЕНИЯ ЗА РАБОТА В ЕКИП

- ВНИМАНИЕ КЪМ ДЕТАЙЛА

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- Да ръководи и да участва пряко в работния процес по изграждането на дадения обект, да съблюдава изпълнението и качеството на извършваните СМР.

- Да взима конструктивни и технически решения при изграждането на съответния обект.

- Да координира и напътства действията на останалите строителни работници по време на СМР.

- Да контактува пряко с техническия директор на фирмата по време на работния процес, както и с управителя на фирмата при необходимост.

- Да следи за спазването на поставените срокове.

ПРЕДЛАГАМЕ:

-Стартово дневно възнаграждение: 150 лв./ден , платимо всекидневно (в края на всеки работен ден).

-Транспорт до обектите, коректност, поощрителни парични бонуси.

-Дългосрочен трудов договор и осигуровки.

-Работно време напълно съобразено с българското законодателство.

ОЧАКВАМЕ:

Отговорен и професионален подход към работният процес, коректност и старателно изпълнение на поставените задачи!

Телефони за връзка с нас: 08******77 ; 08******88

Област София-град

Област София-град, София, Овча купел 1
ID: 134476214