2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област Варна
  5. Производство, строителство - Варна
  6. Производство, строителство - Гръцка махала
Добавена 13 април 2024 г.

Работник цех за душкабини и безпрофилно остъкление

Заплата

1000 - 2500 лв

Добавена

Варна, Гръцка махала

Пълно работно време

Дистанционно интервю

РАБОТНИК - В ЦЕХ ДУШКАБНИ И БЕЗПРОФИЛНО ОСТЪКЛЕНИЕ ЕЛЕГАНС ОТГОВОРНОСТИ:

• Сглобява,комплектова детайли по определени критерии и монтира готовото изделие

• Следи и не допуска некачествени детайли и изделия ИЗИСКВАНИЯ: • Опит в подобно производство

• Сръчност, бързина и прецизност; НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Професионално развитие във фирма, която е водещ български производител;

• Дългосрочни трудови взаимоотношения;

• Добри възможности за възнаграждение;

• Допълнителни социални придобивки; • Осигурени средства за транспорт за хора от други населени места.

Възнаграждението се определя от приноса Няма горна граница

Тел. 08******66 от 9,00-18,00 ч. в работни дни

Област Варна

Област Варна, Варна, Гръцка махала
ID: 136585189