2. Работа
  3. Хотели, заведения, туризъм
  4. Хотели, заведения, туризъм - Област София-град
  5. Хотели, заведения, туризъм - Банкя
Добавена 03 април 2024 г.

Работник, кухня в кухня-майка

Заплата

800 - 1000 лв

Добавена

Банкя

Описание

Кухня-майка в гр. Банкя търси работник, кухня.

Основни задължения:

1. Измиване,почистване,нарязване и др. необходими действия на продуктите.

2. Измива кухненските съдове, машините и съоръженията.

3. Почиства и поддържа кухненските и подготвителните помещения, хладилните и складовите помещения според изискванията.

1. Добро възнаграждение.

2. Ваучери за храна.

3. РАБОТНО ВРЕМЕ - ПО УТВЪРДЕН ГРАФИК от 06.30 17.30 ч., два дни се работи, два дни се почива.

4. Трудов договор, осигуровки, 20 дни платен годишен отпуск.

5. Местоположение на работното място: гр. Банкя, бул. Варна 65 Г.

При интерес, може да позвъните на тел: 08******62

Локация

Банкя,

Област София-град

Област София-град, Банкя
ID: 135828052