2. Работа
  3. Хотели, заведения, туризъм
  4. Хотели, заведения, туризъм - Област Перник
  5. Хотели, заведения, туризъм - Перник
  6. Хотели, заведения, туризъм - Хумни дол
Добавена 25 април 2024 г.

Работник кухня -Перник

Заплата

940 лв

Добавена

Перник, Хумни дол

Да се храниш навън е ежедневие и нашата мисия е да създадем най-чудесното преживяване на всеки гладен клиент. Растем стремително искаме и хората ни да растат заедно с нас. Ела да създадем Street food стандарта в България!

За да осигурим развитието и устойчивостта на веригата в гр. Перник търсим:

РАБОТНИК КУХНЯ

Отговорности и задължения:

*Осигуряване на качествена и навреме издадена храна, спазвайки предварително зададени стандарти и инструкции;

*Познаване на асортимента;

*Попълване на чек листи за проследяване на суровини;

*Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място;

*Спазва Правилника за вътрешния ред.

Изисквания:

*Умение за работа в екип;

* Умение за самостоятелна работа;

* Енергичност и организираност;

Сериозно отношение към работата;

* Комуникативност и колегиално отношение;

* Мотивация за работа;

* Опитът на подобна позиция се счита за предимство.

От нас ще получите:

*Работа на трудов договор с фирма Аладин фуудс ООД;

*Обучение и споделяне на тайните от кухнята;

*Дългосрочно и коректно партньорство;

*Редовно заплащане;

*Възможност за финансово и кариерно развитие;

*Вкусно хапване на работното място;

*Гъвкаво работно време, ;

*Заплата 940 Бруто;

*Подсигурена квартира.

Затова..

# ако вие искате да променим стандартите за отговорност към храната заедно;

# aко харесвате да обслужвате клиенти и да ги карате да се чувстват специални;

# aко сте почтени, отговорни и дисциплинирани;

# aко сте сръчни, работливи и внимателни към чистотата.

=> То не губете време, а ни изпратете Автобиография.

Предоставените от Вас лични данни ще бъдат третирани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД.

Област Перник

Област Перник, Перник, Хумни дол
ID: 128209093