2. Работа
  3. Хотели, заведения, туризъм
  4. Хотели, заведения, туризъм - Област Пловдив
  5. Хотели, заведения, туризъм - Пловдив
  6. Хотели, заведения, туризъм - Център
Добавена 30 април 2024 г.

Работа за камериерка в хотел

Заплата

1200 лв

Добавена

Пловдив, Център

Описание

Камериер/ка в хотел

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. За наш клиент, търсим да назначим опитна и отговорна личност на позиция: Камериер/ка в хотел

Отговорности

  • Цялостна поддръжка и почистване на стаите и общите хотелски помещения;

  • Работа с почистващи машини и специални препарати за почистване;

  • Зареждане на стаите по установени междунаровни стандарти;

  • Изпълнение на задачи, поставени от прекия ръководител.

Предложението

  • 1200 лева нето на месец с пълни осигуровки;

  • 200 лева ваучери а храна;

  • Работно време от 8:30 до 17:00 часа по график;

  • Безплатна храна за персонала на хотела;

  • Униформа;

  • Въвеждащо обучение;

  • Бонуси по време на събития;

  • Дългосрочна и стабилна заетост.

Изисквания

  • Опит в поддръжка на частни домове и хотели се счита за предимство;

  • Средно образование;

  • Висока степен на дискретност и внимание към детайлите;

  • Способност за самостоятелна работа, добра организация и отговорно отношение към задачите.

  • При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография или се свържете с нас на посочения телефон.

Област Пловдив

Област Пловдив, Пловдив, Център
ID: 139839447