2. Работа
  3. Здраве, красота
  4. Здраве, красота - Област Варна
  5. Здраве, красота - Варна
  6. Здраве, красота - Гръцка махала
Добавена 13 април 2024 г.

Работа за Бръснар в Найголямата бръснраница във Варна - Зевс

Заплата

2000 - 40000 лв

Добавена

Варна, Гръцка махала

Zeus Barbershop & Store | Premium Mens's Club - Професионална Бръснарница във Варна търси Бръснар с опит да се присъедини към екипа ни!

Допълнителна информация

Търсим Харизматичен барбър, който винаги се стреми към саморазвитието!

АКО СТЕ:

  • Креативен, талантлив, трудолюбив, весел и отговорен;

  • Обръщате внимание на детайли;

  • Знаете какво означава добър клиентски сервиз;

  • Искате да започнете кариерата си в добър екип, да придобиете нови умения и опит;

  • Искате да бъдете съпричастни към развитието на един нов проект;

  • Предпочитате да ходите на работа с усмивка и вдъхновение. -> тогава трябва да се кандидатствате при нас!

КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Клиентска база;

  • Оборудване и техника;

  • Козметика за работа;

  • Стабилен доход и високата заетост;

  • Работа в сплотен екип на съмишлениците, равни по дух, безгранична мотивация и взаимна подкрепа;

  • Безплатно обучение и посещение на майстор-класове които организираме;

  • Удобно работно място в централната част на града;

  • Възможност за развитие и реализация на вашите идеи;

  • Редовно заплащане;

  • Официален трудов договор;

  • Постоянна дългосрочна заетост.

    ИЗИСКВАНИЯТА и ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • Високо майсторско ниво на обслужване,

  • документи, потвърждаващи съответното образование или посещение на курсовете;

  • Желание и стремеж към развитието като професионалист;

  • Спазването на всичките процедури и процеси, които съответстват на високите стандарти и нивото на обслужване на нашето заведение;

  • Спазването на работен график, отговорност, издръжливост;

  • Добри комуникативни умения;

  • Поддържан външен вид;

ЗА КОГО Е ТАЗИ ВЪЗМОЖНОСТ:

  • За опитни барбъри, които искат да работят без да се занимават с организацията на работното пространство и търсенето на клиентите;

  • За опитни майстори - фризьори, които искат да се развиват в по-тесен сегмент и да подобрят значително доходите си;

  • За начинаещи майстори, които се обучават или тъкмо са придобили сертификат ; (ще ви помогнем да се адаптирате и да се обучите на още по-добро обслужване);

    КАКВО ПОЛУЧАВАТЕ ВИЕ:

  • Възможност за самореализация;

  • Възможност за осигуряването на добър доход;

  • Възможност да станете част от готин екип на много як бранд;

  • Опит на работа който ще ви осигури отворени врати във всеки салон в бъдеще.

    КАК ДА КАНДИДАТСТВАТЕ ПРИ НАС:

  • За да кандидатствате за позицията, моля изпратете CV с актуална снимка или ни се обадете по телефон.

    Конфиденциалността на всички кандидати е гарантирана. Данните, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. На интервю, ще бъдат поканени, само одобрените по документи кандидати.

Област Варна

Област Варна, Варна, Гръцка махала
ID: 134319605