Съобщения
  1. Заглавна страница
  2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област Пловдив
  5. Производство, строителство - Брестовица
Добавена 20 януари 2023 г.

Работa във Винарска изба

  • Заетост

    Пълно работно време

  • Вид

    Постоянна

  • Брестовица, Област Пловдив

Описание

Бендида е семейна винарска изба, разположена в с. Брестовица на 15 км. от Пловдив. Произвеждаме качествени вина от местни сортове в лимитирани серии.

Търсим мотивиран, отговорен и енергичен човек, който да се присъедини към нашия екип.

Отговорности:

• обработване на вина

• хигиенизира и дезинфекцира използваните съдове, машини и помещения

• извършва товаро- разтоварна дейност при получаване на суровини и материали

• извършва други дейности, свързани с процесите и поддръжката на избата и обекта

Изисквания:

• желание за работа

• интерес към правенето на вино

• отговорност и прецизност при изпълнението на задачите

• енергичност и инициативност

• сръчност и физическа издръжливост

• умение за работа в динамична среда

• образование в сферата ще се счита за предимство

Ние предлагаме:

• коректни трудови взаимоотношения

• обучение

• работа в малка фирма с млад и сплотен екип

• възможност за развитие

Всички получени автобиографии ще се третират със строга конфеденциалност.Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Кандидатстване
ID: 132066595

Ели

Member Since февруари 2016 г.
Последно онлайн 02 януари 2023 г.

xxx xxx xxx

Имаш ли въпрос към работодателя относно тази оферта?

Свали приложението на OLX за твоя телефон!