2. Работа
  3. Транспорт, логистика, спедиция
  4. Транспорт, логистика, спедиция - Област София-град
  5. Транспорт, логистика, спедиция - София
  6. Транспорт, логистика, спедиция - Младост 1
Добавена 23 април 2024 г.

Работа като Шофьор-Куриер

Заплата

1800 - 2500 лв

Добавена

София, Младост 1

Описание

Шофьор-Куриер

Във връзка с разширяване на дейността си, представител на куриерска фирма СПИДИ АД,търси да назначи куриер за град София кв.Симеоново.

Задължения:

- приемане и доставяне на куриерски пратки от/до адреса на клиенти на "Спиди АД”

- приемане и извършване на плащания, свързани с куриерските услуги, издаване на необходимите за това документи;

- оформяне на товарителниците за пратките, съгласно разпорежданията на клиентите;

- управление на служебен автомобил, спазвайки правилата за движение и фирмена култура;

- следене за правилното и безопасно транспортиране на пратките. Изисквания към кандидите:

- средно или средно специално образование;

- свидетелство за управление на МПС категория B;

- компютърна грамотност е задължителна, тъй като се работи с таблет;

- комуникативност и умение за работа с клиенти;

- желание за обучение и развитие;

Фирмата предлага:

- провеждане на обучение .Заплащането на обучението се поема от компанията;

- трудов договор, съгласно всички изисквания на българското законодателство;

- 8 часов работен ден

- бонусна система, обвързана с оборота на обработени и разнесени пратки.

За повече информация на лично или тел:08******61

Област София-град

Област София-град, София, Младост 1
ID: 137471729