2. Работа
  3. Транспорт, логистика, спедиция
  4. Транспорт, логистика, спедиция - Област София-град
  5. Транспорт, логистика, спедиция - София
  6. Транспорт, логистика, спедиция - Горубляне
Добавена 24 април 2024 г.

Работа като Шофьор-Куриер

Заплата

1800 - 2300 лв

Добавена

София, Горубляне

ЛУМИБЕЛ 88 ЕООД е партньор на голяма куриерска фирма за гр.София

Във връзка с увеличаване обема на работа, компанията предлага работа на позиция Шофьор-куриер за гр. София жк.Манастирски ливади и кв.Борово

Задължения:

- приема и доставя от и на клиенти пратки в определения район

- участва в дейности по приемането и предаването на пратките си в складовата база на фирмата

- генерира товарителници чрез PC

- работи с пари, документи и касов апарат

- отговаря за правилното съхранение, транспортиране, товарене и разтоварване на пратките си

- следи за състоянието и външния вид на поверения му автомобил

Изисквания:

- завършено средно образование

- шофьорска книжка категория "B“

- способност за ефективна работа в динамична среда

- опит в работата с пари и документи

- мотивираност, комуникативност и инициативност

- чисто съдебно минало

- не се изисква опит

Ние предлагаме:

- динамична и разнообразна работа

- възнаграждениe обвързано с постигнатите резултати + ежемесечни бонуси (1900 лева чисто)

- кандидатите преминават едномесечно обучение с гарантирана минимална заплата от 1400 лева чисто

Работата не е подходяща за студенти!

За повече информация на телефон 08******51

Област София-град

Област София-град, София, Горубляне
ID: 135256712