2. Работа
  3. Търговия
  4. Търговия - Област Пловдив
  5. Търговия - Пловдив
  6. Търговия - Гагарин
Добавена 22 април 2024 г.

продавач-консултант в гр.Пловдив

Заплата

1500 - 1700 лв

Добавена

Пловдив, Гагарин

Фирма Ориент Експрес България ЕООД търси да назначи продавач-консултанти за новите си магазини Аванти в гр.Пловдив. Магазините са специализирани в продажбата на алкохол, безалкохолни напитки и хранителни стоки.

Ако не се страхуваш от предизвикателства, присъедини се към нашия млад екип.

Задачи:

- приемане и позициониране на стоки на рафтовете в магазина

- организация на рекламните площи в магазина

- поставяне на етикети; правилно отразяване на нормални и акционни цени на стоките

- обслужване на клиенти на каса и в търговска зала

- работно време на смени по предварително изготвен график, включително в събота и неделя

Възнаграждение, придобивки и условия на работа:

- Стартово брутно възнаграждение 1540лв;

- 200лв ваучери за храна

- бонуси и отстъпки

- постоянен трудов договор с шест месечен изпитателен срок

- работа в спокойна среда с добри колеги и лоялен работодател

- възможност за развитие в рамките на фирмата

Изисквания:

- завършено средно образование;

- любезно отношение към клиентите;

- готовност за работа в екип

- опит в сферата на търговията с бързооборотни стоки е предимство

- владеенето на английски и/или руски език е предимство

 Вашите лични данни предоставяте доброволно и те се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

Област Пловдив

Област Пловдив, Пловдив, Гагарин
ID: 138902118