2. Работа
  3. Друга работа
  4. Друга работа - Област Пазарджик
  5. Друга работа - Пазарджик
  6. Друга работа - Идеален център
Добавена 03 май 2024 г.

Продавач консултант

Добавена

Пазарджик, Идеален център

Описание

Продавач-консултант в магазин за хранителни стоки

Търсим продавач - консултанти на пълен работен ден за хранителен магазин в гр. Пазарджик.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Трудов договор.

- Добра СТАРТОВА заплата + актуализация при натрупване на опит.

- Добър колектив и прекрасна работна атмосфера

- Предлагаме вътрешно фирмено обучение.- Дългосрочна ангажираност.

- Точно и коректно изплащане на заплатите.

- Подкрепа, доверие и признание с времето и доказване в професията.

СЛУЖЕБНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:- Работа по график с два почивни дни в седмицата.-Работа на каса със складова програма. -Подреждане на щанд с колбаси и млечни продукти и захарни изделия.- Приемане и подреждане на стока.- Материална отговорност.ИЗИСКВАНИЯ:- Спретнат външен вид.ПОЛУЧАВАТЕ от нас служебна униформа.- Амбиция и желание за работа.- Отговорност и умение за работа в екип.- Вежливо и отзивчиво обслужване на клиентите.- Средно образование.- Компютърна грамотност.

Област Пазарджик

Област Пазарджик, Пазарджик, Идеален център
ID: 139866738