2. Работа
  3. Търговия
  4. Търговия - Област София-град
  5. Търговия - София
  6. Търговия - Лозенец
Добавена Днес в 13:54

Продавач – консултант

Заплата

1500 лв

Добавена

София, Лозенец

Водеща компания в сферата на търговията с кабели, електроматериали и електроапаратура, търсим да назначим за постоянна и целогодишна заетост отговорен кадър на позиция "Магазинер" .

Изисквания :

-С ОПИТ НА ПОДОБНА ПОЗИЦИЯ,

-НЕ КОНФЛИКТЕН, ДИСЦИПЛИНИРАН, ЛОЯЛЕН, ОТГОВОРЕН С ИЗГРАДЕНИ ТРУДОВИ НАВИЦИ.

-ДА ПРИТЕЖАВА ЗНАНИЯ И ОПИТ

Основни отговорности и задачи на служителя:

- Консултиране и обслужване клиентите на дружеството.

-Подготовка и окомплектоване на стоки по заявки. Следене за стоковите наличности, приемане и издаване на стоки.

-Подреждане стоките в търговския обект и следене за техния търговски вид и срок на годност.

Компанията предлага:

- Работа в голяма национална компания

- Сигурно и навременно заплащане

- Петдневна работна седмица от Понеделник до Петък, 8 часов работен ден

- Събота и Неделя почивни дни - ТД, СО

Телефон за контакт: 08*******02

Област София-град

Област София-град, София, Лозенец
ID: 139425247