2. Работа
  3. Друга работа
  4. Друга работа - Област София-град
  5. Друга работа - София
  6. Друга работа - Обеля 1
Добавена 06 април 2024 г.

Предлагам работа като шофьор-куриер за софия квартал стрелбище

Заплата

1800 - 2500 лв

Добавена

София, Обеля 1

Описание

In Sofia — ШОФЬОР - КУРИЕР - ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ

Фирма Стоянов Експрес ЕООД предлага свободна позиция за шофьор-куриер в района на гр. София, кв. Стрелбище.

*Изисквания:

- завършено минимум средно образование;

- шофьорска книжка кат. Б;

- комуникативни умения;

- умения за работа с клиенти;

- отговорност;

*Задължения:

- Коректно и вежливо обслужване на клиенти;

- разнос на пратки по адреси;

- събиране на пратки от адреси; (като адресите, които се обслужват не са в цяла София, а само в определен район от нея)

*Фирмата предлага:

- служебен автомобил, телефон и устройство за работа с фирмен софтуер;

- пълен работен ден;

- трудов договор и осигуровки на: 8часа;

- платено обучение в рамките на месец - 1200 лв.

- твърда заплата + допълнително възнаграждение обвързано с постигнатите резултати;

- заплата от 1600-2000лв НЕТО

-бонуси 3 пъти годишно( великденски и септемврийски по 250 лв. и коледен - 600 лв.)

- възможност за професионално развитие в компанията;

Договорът се сключва с фирма Стоянов Експрес ЕООД.

Ако желаете да се присъедините към нашия екип, моля да се свържете на ЛС с Венцислав Стоянов (управител на фирмата)!

Област София-град

Област София-град, София, Обеля 1
ID: 135786081