2. Работа
  3. Административни, офис дейности
  4. Административни, офис дейности - Област Пловдив
  5. Административни, офис дейности - Пловдив
  6. Административни, офис дейности - Каменица 2
Добавена 23 юли 2024 г.

ПЛАСТЕК ООД търси да назначи Технически офис секретар/ка

Заплата

1300 - 1400 лв

Добавена

Пловдив, Каменица 2

Завод за производство на пластмасови тръби "ПЛАСТЕК" ООД търси да назначи Технически офис секретар/ка с английски език:

Отговорности за посочената длъжност:

- Ежедневна комуникация с клиенти и партньори

- Обработка на входяща и изходяща кореспонденция и фирмена документация

- Организационна и административна свързваща дейност към другите отдели на фирмата

- Водене на каса и складова програма

Изисквания към кандидатите:

- Английски език - много добро ниво (писмено и говоримо)

- Отлични компютърни умения с MS Office, Internet и др.

- Работа с офис техника: факс, копир, скенер.

- Висше образование е предимство

- Умения за работа в екип, отговорност, коректност и експедитивност

- Работа със складова програма

Предлагаме:

- Обучение за въвеждане в позицията.

- Работно време от понеделник до петък от 8 до 17 часа.

- Възможност за столово хранене.

- Ваучери за храна.

За да кандидатствате по обявената длъжност, моля изпратете автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Област Пловдив

Област Пловдив, Пловдив, Каменица 2
ID: 137526035