2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област София-град
  5. Производство, строителство - София
  6. Производство, строителство - Младост 2
Добавена 01 май 2024 г.

Пекар (Младост 2)

Добавена

София, Младост 2

Пекар (Младост 2)Софийска баница“ е компания с над 30-годишна история в производството и продажбата на традиционни български тестени изделия и други разнообразни печива. Разполагаме с богата гама от продукти, които предлагаме както на място в пекарните си в гр. София, така и онлайн. Доставките на топли, току-що приготвени изкушения директно до офиса или дома ви, са любима и неразделна част от нашата работа. Към настоящия момент компанията търси служител на позиция Пекар за производствения цех в ж.к. Младост 2.

Описание на задълженията:

  • Изпичане на тестени изделия качествено и в срок

  • Внимателно спазване на фирмените изисквания и стандарти

  • Стриктно спазване нормите за хигиена и безопасност на труда

  • Изпълняване и на други задачи, възложени от прекия ръководител, касаещи производствените дейности

Изисквания към длъжността:

  • Висока работна и лична хигиена на работното място

  • Опит на подобна позиция ще се счита за предимство

  • Етичност, отговорност, организираност

  • Умения за работа в екип

  • Здравна книжка за работа с храни

Компанията предлага:

  • Мотивиращо възнаграждение

  • Фирмено обучение

  • Трудов догвор, осигуровките са изцяло за сметка на работодателя

  • Дългосрочност и коректност в трудовите взаимоотношения

  • Допълнителен социален пакет

Област София-град

Област София-град, София, Младост 2
ID: 139749540