Съобщения
  1. Заглавна страница
  2. Работа
  3. Административни, офис дейности
  4. Административни, офис дейности - Област Варна
  5. Административни, офис дейности - Константиново
Добавена 11 януари 2023 г.

Организатор-Транспорт

  • 1300 - 1400 лв

  • Заетост

    Непълно работно време

  • Вид

    Постоянна

  • Константиново, Област Варна

Описание

Фирма "ДЕНИСЛАВ" ЕАД търси кандидат за позицията:

Задължения и отговорности:

- Следи за състоянието на автомобилите

- Следи за документите на автомобилите

- Следи за документите на шофьорите

- Сваля информация от тахографите и картите на шофьорите в определеното от закона време

- Следи за доставките и използването на частите на автомобилите

- Следи за направените курсове на шофьорите

- Прави справки на компютър за целите на управителя

- Следи GPS системата внедрена във фирмата

- Следи за навременното плащане на тол таксите, напомня периодично на шофьорите за включване на машините отчитащи тол таксите

- Следи за навременното плащане на винетните стикери на автомобилите

- Следи за навременното изготвяне на застраховка ГО

- Следи за навременното извършване на годишните прегледи на автомобилите.

- Води отчетност за всички МПС във фирмата

- Следи за доставките на бензиноколонката

- Води кореспонденция със софтуерната фирма на бензиностанцията според всички актуални изисквания на Закона

ИЗИСКВАНИЯ:

- Диплома за механик ( средно образование)

- Активен шофьор

- Компютърно грамотен

- Умения за работа в екип;

- Умения за работа в динамична среда и спазване на крайни срокове;

Ние предлагаме :

Постоянна работа и сигурна ангажираност

Трудов договор и осигуровки

Петдневна работна седмица от 08ч.- до 17ч.

Въвеждащо обучение

Покриване на пътни разходи

Мотивиращо възнаграждение и социални придобивки

Ако предложението ни представлява интерес за Вас, моля свържете се с нас на : 08******33

Кандидатстване
ID: 132671868

Човешки ресурси Денислав

Member Since октомври 2022 г.
Последно онлайн 03 февруари 2023 г.

xxx xxx xxx

Имаш ли въпрос към работодателя относно тази оферта?

Свали приложението на OLX за твоя телефон!