2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област Плевен
  5. Производство, строителство - Плевен
  6. Производство, строителство - Индустриална зона
Добавена 23 април 2024 г.

Оператори производство

Заплата

850 - 1100 лв

Добавена

Плевен, Индустриална зона

За наш корпоративен клиент - световна производствена компания в автомобилната индустрия търсим да назначим:

Oператори производство

Възможност за започване веднага след успешно преминато интервю!

Отговорности:

  • Работа на поточна линия за ръчно сглoбяване на кабели и компоненти

  • Извършва визуален контрол според процедурите за качество на компанията

  • Следва поставените крайни срокове за изпълнение на поръчките и на изискванията за качество

  • Спазва работните инструкции и корпоративните стандарти на фирмата

Изисквания:

  • Работа на 2 смени ( 06:00-14:30 / 14:30 - 23:00 )

  • Опит не е задължителен

  • Сръчност, прецизност и внимание към детайла

  • Дисциплинираност и отговорно отношение към работата

  • Умения за работа в екип

Компанията предлага:

  • Трудов договор с пълни осигуровки

  • Месечни бонуси

  • Тонизиращи напитки по време на работа

  • Ваучери за храна

  • Осигурен фирмен транспорт в радиус от 60 км. до и от гр. Плевен

  • Коледен бонус

  • Въвеждащо обучение и възможност за развитие при показани резултати

Ако имате интерес да се присъедините към нашия успешен екип – посочете своите имена и телефон и ние ще се свържем с вас.

Област Плевен

Област Плевен, Плевен, Индустриална зона
ID: 134445556