2. Работа
  3. Друга работа
  4. Друга работа - Област София-град
  5. Друга работа - София
  6. Друга работа - Център
Добавена 10 април 2024 г.

Оператор в кол център с познания по гръцки език

Заплата

700 - 1300 €

Добавена

София, Център

Подходящо за хора с уврежданияДистанционна работаДистанционно интервю

Ние сме компания, специализирана в консултирането в индустрията за красота и здраве. Нашият асортимент включва повече от 50 различни продукта, включително продукти на собствено производство

Каним Ви да станете част от нашия екип!

Основни изисквания:

Владеене на гръцки език (ниво C1 или по-високо);

Опит в продажбите (за предпочитане, но не е задължително);

Високи комуникативни и убеждаващи умения;

Желание за работа за постигане на поставените цели

Задължения:

Извършвайте изходящи обаждания до клиенти, които са оставили заявка за закупуване на стоки

Води преговори с клиенти и активно рекламира продуктите на компанията;

Водете записи на продажбите и докладвайте за резултатите от работата.

Какво предлагаме?

Работете в удобни за вас условия

Скорост и висок процент на продажбите

Работен график на избор ,на непълно работно време / пълно работно време (гъвкав график)

Бонус мотивация: 100 евро за промоция , доведи приятел

За да се свържете, пишете на телеграма - konstantinifx

Област София-град

Област София-град, София, Център
ID: 139592842