2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област София-област
  5. Производство, строителство - Костинброд
Добавена 04 април 2024 г.

Оператор Производство

Заплата

1810 лв

Добавена

Костинброд

Описание

Заетост: Временна, с възможност за постоянна

НАШИЯТ ЕКИП

Семейството на Кока-Кола Хеленик в България се състои от над 1900 ангажирани служители. Част сме от Coca-Cola HBC Group, един от най-големите бутилировачи на The Coca-Cola Company. Ежедневната ни мисия е да доставяме радост на 595 милиона потребители, предлагайки избор от над 136 глобални и любими местни брандове, във важните за тях моменти, 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата. Ние сме силен и талантлив екип, който постига отлични резултати, като побеждава и се учи всеки ден в 29 страни, на 3 континента. Нашият успех идва от съвместната ни работа като един, за да постигнем позитивна промяна в местните общности, в които работим.​

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Работи в екип на машини от линия за производство на безалкохолни напитки​

  • Подготвя и контролира машините на производствената линия, следи за качеството на произвеждания продукт и спазва разходните норми за материали​

  • Участва в текущата поддръжка на машините и отговаря за правилната им експлоатация​

  • Грижи се за почистването на машините и сортиране на отпадъците, според наличните процедури

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Средно образование​

  • Отговорност, внимание към детайла​

  • Предишен опит в Производство е предимство​

  • Готовност за работа по график на 8-часови смени, включително и нощни

  • Умения за работа в екип​

  • Опит в подобна сфера с бързооборотни стоки се счита за предимство

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

  • Стартово брутно възнаграждение от 1810 лева, което включва: 1150 лв брутна месечна заплата; 160 лв месечен бонус; 150 лв за работа на смени; ~150 лв. нощен труд, в зависимост от отработените часове; ~ 200 лв. ваучери за храна​

  • Бонус „Добре дошъл“​

  • Възнаграждение за участие в програма „Доведи приятел“​

  • Трудов договор и осигуровки

  • Организиран служебен транспорт/осигуряване на карти за гориво, съгласно политиката при определени условия​

  • Осигурено работно облекло

  • Допълнително здравно осигуряване, включващо здравен пакет за зъболекар, очила и лекарства

  • Допълнителен бонус за Коледа и Великден

  • Преференциални фирмени отстъпки за различни услуги и обекти​

  • Подарък по социалната политика на компанията за специални събития (сключване на брак, юбилей, раждане на дете, пенсиониране)​

  • Работна среда с добри практики и позитивна атмосфера​

  • Възможност за издаване на карта за спорт

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас можете да кандидатствате, като изпратите лично съобщение или се обадете на телефон : 08********20.

Принадлежност в Кока-Кола Хеленик

В Кока-Кола Хеленик искаме нашите хора да отразяват разнообразието на нашите клиенти и потребители. Ние се ангажираме да осигурим приобщаваща среда и равни възможности за всички.​

Нашите хора са нашата тайна съставка и техните отличителни черти ни правят уникални. Присъединете се към нас и помогнете за създаването на култура, в която процъфтяват различни екипи и всеки e приобщен.​​

Локация

Костинброд,

Област София-област

Област София-област, Костинброд
ID: 128211294