2. Работа
  3. Транспорт, логистика, спедиция
  4. Транспорт, логистика, спедиция - Област София-област
  5. Транспорт, логистика, спедиция - Самоков
Добавена 12 април 2024 г.

Оператор на Ротационен Телехендлер

Добавена

Самоков

Голф ОКОЛ ЕАД е част от групата на Маркан Холдинг АД и е създадена през 2014 г. Компанията е със специално предназначение - проектово развитие и изграждане на най-голямата в България Golf & Residential общност OKOL Lake Park.

OKOL Lake Park е дългосрочен проект (10-15 години), който обхваща площ от 3000 дка, на които ще бъде изградено Международно шампионатно голф игрище, 5* Pullman OKOL Golf Resort & SPA Hotel, център с всички необходими удобства за целогодишно обитаване, жилищни зони (около 650 самостоятелни къщи) с ваканционни имоти и семейни жилища по индивидуален проект.

OKOL Lake Park разширява своя екип и търси ОПЕРАТОР НА РОТАЦИОНЕН ТЕЛЕХЕНДЛЕР

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

-          Осигурява и поддържа нормален режим на работа на машината;

-          Контролираш изправното състояние на работните органи, системите за управление, възлите и отговорните детайли на машината.

ИЗИСКВАНИЯ:

-          Свидетелство за управление на пътно строителна машина;

-          Опит на подобна позиция.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

-          Допълнителни социални стимули - Финансов бонус за раждане на дете, бонус "Препоръчан колега“

-          Постоянен трудов договор;

-          Осигуровки на реална заплата;

-          Осигурен транспорт до/от обекта;

-          Осигурено работно облекло.

Ако желаете да бъдете част от екипа, свържете се с нас на 08*********80.

Локация

Самоков,

Област София-област

Област София-област, Самоков
ID: 139614121