2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област Пловдив
  5. Производство, строителство - Пловдив
  6. Производство, строителство - Коматево
Добавена 21 май 2024 г.

Оператор на оборудване за производство с владеене на руски език

Заплата

1500 - 1700 лв

Добавена

Пловдив, Коматево

Завод за производство на хранителни добавки търси да назначи трудолюбиви и отговорни служители. Без трудов опит също е добре дошъл.Фирмата предлага обучение, кариерни възможности, достойно заплащане и условия на труд, навременни плащания, работно облекло и транспорт на служителите до работа.

Условията на труд:

- официална заетост;

- обучение за сметка на фирмата;

- график на работа - 9-часов работен ден.

Отговорности:

- работа с производствено оборудване;

- производство на фирмени продукти;

- контрол на качеството;

- поддържане на чистотата на работното място.

Изисквания:

- владеене на руски език.

- желание за работа и желание за учене.

Област Пловдив

Област Пловдив, Пловдив, Коматево
ID: 140068074