2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област Варна
  5. Производство, строителство - Тополи
Добавена 25 април 2024 г.

Оператор фолираща машина / обща работа в склад

Заплата

1300 - 1600 лв

Добавена

Тополи

Печатница Fresh Up Label търси да назначи общ работник склад / оператор на фолираща машина.

Местоположение: с. Тополи, обл. Варна.

Задължения:

  • Изпълняване на различни общи задачи в производствения процес.

  • Помощ при товарене и разтоварване на стоки.

  • Опериране с фолираща машина за опаковане на готова продукция.

  • Поддръжка на чистотата и реда на работното място.

  • Други задачи, както е поискано от прекия ръководител.

Изисквания:

  • Предишен опит и познания в областта на пографията са предимство, но не са задължителни.

  • Способност за работа в екип.

  • Завършено средно или средно-техническо образование.

  • Желателно е кандидата да притежава Правоспособност за управление на електрокар/мотокар.

  • Свидетелство зa управление кат. B.

  • Отговорност, надеждност и желание за работа.

Предлагаме:

  • Работа на смени.

  • Работно облекло.

  • Осигурен служебен транспорт.

  • Коректни взаимоотношения Работодател-Служител.

  • Приятна работна обстановка в динамичен екип.

Ако смятате, че сте мотивирани, отговорни и отговаряте на изискванията, моля, изпратете своето CV. Очакваме с нетърпение да работим с вас!

Локация

Тополи,

Област Варна

Област Варна, Тополи
ID: 139789492