Съобщения
  1. Заглавна страница
  2. Работа
  3. Сигурност, охрана
  4. Сигурност, охрана - Област София-град
  5. Сигурност, охрана - София
  6. Сигурност, охрана - Манастирски ливади
Добавена 24 септември 2022 г.

Оперативен дежурен

  • 1200 - 1300 лв

  • Заетост

    Пълно работно време

  • Вид

    Постоянна

  • София, Област София-град

Описание

За попълване на екипа търсим да наемем на постоянен трудов договор квалифициран специалист за видеонаблюдение и охрана.

Изисквания:

- Подходящо образование за позицията;

- Чисто съдебно минало;

- Умения за работа в екип;

- Умения за работа със система и софтуер за видеонаблюдение;

- Дисциплинираност и самоконтрол;

- Добро психическо състояние;

- Отговорни личности;

- Добри комуникативни умения;

- Умения за работа с видео софтуер;

- Способност за вземане на решения в екстремни ситуации;

- Лоялност към фирмените политика и интереси;

Вие ще имате предимство пред останалите кандидати ако:

- Разполагате с готови документи за охранителна дейност съгласно ЗЧОД;

- Предишен опит на подобна позиция

Задължения:

- Координира изпълнението на задачи, свързани с режима на охрана на конкретния обект, води наблюдение чрез наличната система за видеонаблюдение;

Ние Ви предлагаме:

- Конкурентно възнаграждение съобразено с условията на труд и спецификата на работа;

- Работа в престижен обект;

- Фирмено униформено облекло;

- Работен режим по предварително изготвен график;

- Дългосрочни трудови взаимоотношения;

Ако нашето предложение Ви интересува, моля да изпратите CV на български език придружено със снимка. Конфиденциалността е гарантирана.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатстване
ID: 129498788

Юлия Василева

Member Since юни 2021 г.
Последно онлайн днес в 8:27

xxx xxx xxx

Имаш ли въпрос към работодателя относно тази оферта?

Свали приложението на OLX за твоя телефон!