2. Работа
  3. Сигурност, охрана
  4. Сигурност, охрана - Област София-град
  5. Сигурност, охрана - София
  6. Сигурност, охрана - Дружба 1
Добавена 07 април 2024 г.

Охранител в инкасо екип

Добавена

София, Дружба 1

„ВИП Секюрити“ ЕООД - компания с над 24-годишна история. Компанията продължава да демонстрира професионализъм и високото качество на пълния спектър услуги в сферата на сигурността. Постоянно разширяваме дейността си следвайки динамичното развитие търсим нови колеги, които да се присъединят към екипа ни от професионалисти на позицията "Охранител в Инкасо екип" за град София.

Основните отговорности на позицията са да:

• Извършва дейности по охрана и транспортиране на ценни пратки и товари;

• Спазва мерките за безопасност и се придържа стриктно към утвърдените инструкции за охрана;

• Обслужва клиентите по учтив и професионален начин;

• Наблюдава и докладва евентуални подозрителни дейности;

• Изгражда и поддържа добрия имидж на организацията.

Нашите изисквания:

• Завършено средно образование;

• Чисто съдебно минало;

• Шофьорска книжка - категория В. Категория С ще се счита за предимство;

• Добра компютърна грамотност;

• Мотивация и желание за работа и развитие в охранителната дейност;

• Преминат курс за боравене с огнестрелно оръжие ще се счита за предимство.

Ние предлагаме:

• Трудов договор;

Конкурентно възнаграждение;

Възможност за допълнителни бонуси;

Ваучери за храна;

Включване в обучения за развитие на професионални умения;

Обучения за развитие и реализация на професионални умения в компания лидер на пазара;

Прозрачност и коректност в работата и трудовите отношения;

Област София-град

Област София-град, София, Дружба 1
ID: 137650671