2. Работа
  3. Административни, офис дейности
  4. Административни, офис дейности - Област Бургас
  5. Административни, офис дейности - Бургас
  6. Административни, офис дейности - Братя Миладинови
Добавена Днес в 14:20

Офис асистент в сферата на търговията

Заплата

1400 лв

Добавена

Бургас, Братя Миладинови

Водеща компания в сферата на търговията с кабели, електроматериали и електроапаратура, търсим да назначим за постоянна и целогодишна заетост отговорен кадър на позиция „Търговски сътрудник“.

Изисквания:

- Завършено средно техническо образование

- Добра компютърна грамотност и владеене на офис пакет

- Предишен опит в сферата на продажби на ел. апаратура и кабели Е ПРЕДИМСТВО

- Притежание на шофьорска книжка ЗАДЪЛЖИТЕЛНО

- Съвестна и отговорна личност, с умение за работа в екип

- НЕ СЕ изисква владеене на чужд език

Задължения:

- Изготвяне на оферти и договори за контрагенти

- Провеждане на срещи и сключване на договор с партньори

- Водене на входяща и изходяща кореспонденция

- Въвеждане на данни в ERP система Компанията предлага:

- Работа в голяма национална компания - СТАРТОВО 1400 лв. НЕТО

- Петдневна работна седмица – от Понеделник до Петък, от 08:00 до 16:30

- Събота и Неделя – почивни дни - ТД, СО

Телефон за контакт: 08*******02

Област Бургас

Област Бургас, Бургас, Братя Миладинови
ID: 139425633