2. Работа
  3. Административни, офис дейности
  4. Административни, офис дейности - Област София-град
  5. Административни, офис дейности - София
  6. Административни, офис дейности - Овча купел
Добавена 24 април 2024 г.

Офис асистент в рекламна агенция

Заплата

1500 - 2000 лв

Добавена

София, Овча купел

Описание

Агенция за реклама и дизайн ЕООД търси своя нов колега.

Ние Ви предлагаме:

Работа от Понеделник до Четвъртък от 9:00 до 18:00 часа.

Петък от 9:00 до 15:30 часа.

Фиксирана обедна почивка.

Работа в млад и динамичен екип.

Цялостно обучение, което да Ви улесни в работната среда.

Конкурентна и твърда работна заплата.

Възможност за личностно и професионално израстване.

Трудов договор.

Задължения и отговорности:

Работа с офис програми: MICROINVEST, MICROSOFT OFFICE ПАКЕТ

ПОДГОТОВКА НА ПРАТКИ ОТ И ЗА ФИРМАТА ЧРЕЗ ПЛАТФОРМИТЕ НА КУРИЕРСКИТЕ ФИРМИ С КОИТО ФИРМАТА ИМА ДОГОВОРНИ ОТНОШЕНИЯ

ИЗГОТВЯНЕ НА СПРАВКИ

ОТГОВАРЯНЕ НА ВХОДЯЩИ И ИЗХОДЯЩИ ПОВИКВАНИЯ

РАБОТА С ОНЛАЙН ПЛАТФОРМИ ЗА ТЪРГОВИЯ, САЙТОВЕ И СОЦИАЛНИ МРЕЖИ

ИЗГОТВЯНЕ НА ОФЕРТИ И ПОРЪЧКИ

Изисквания за заемане на длъжността:

Внимание към детайлите

Спазване на зададени срокове

Отлични комуникативни и организационни умения

Добро ниво на говорим и писмен английски език

Опитът в същата или подобна индустрия е плюс, но не е необходимост.

Ако нашето предложение е предизвикало интереса Ви, изпратете Вашата автобиография директно онлайн. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално и подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.

Област София-град

Област София-град, София, Овча купел
ID: 139382014