2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област Бургас
  5. Производство, строителство - Бургас
  6. Производство, строителство - Пристанище Бургас
Добавена 27 април 2024 г.

Общ работник в склад

Заплата

1200 - 1400 лв

Добавена

Бургас, Пристанище Бургас

Водеща компания в сферата на търговията с кабели, електроматериали и електроапаратура, търсим да назначим за постоянна и целогодишна заетост отговорен кадър на позиция "Общ работник".

Изисквания:

- Опит на подобна позиция

- ПРЕДИМСТВО имат кадри, работили като складов работник

- Дисциплиниран и лоялен

- Отговорен с изградени трудови навици

- Съвестна и отговорна личност, с умение за работа в екип

- Завършено средно образование

- БЕЗ нужда от знание на чужд език

- Свидетелство за управление на мотокари или електрокари Е ПРЕДИМСТВО; С ВЪЗМОЖНОСТ да се извади свидетелство на място

Задължения:

- Товаро - разтоварителна дейност

- Подготовка и окомплектоване на стоки по заявки

- Подреждане стоките в търговския обект и следене за техния търговски вид и срок на годност

Компанията предлага:

- Работа в голяма национална компания

- Твърда работна заплата от 1200 лв. + бонуси

- Петдневна работна седмица - от Понеделник до Петък, 8 часов работен ден

- Първа смяна: 08.00-16.30; Втора смяна: 09.30-18.00

- Събота и Неделя - почивни дни

- ТД, СО

Телефон за контакт: 08*******02

Област Бургас

Област Бургас, Бургас, Пристанище Бургас
ID: 139424425