2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област София-град
  5. Производство, строителство - София
  6. Производство, строителство - Център
Добавена 12 април 2024 г.

Монтьор / Механик

Заплата

2400 - 3000 лв

Добавена

София, Център

Търсим да назначим механик/помощник механик за строителни машини. Възможност за работа без опит. Задължителни условия за кандидатите са отговорност и готовност за работа в екип. Осигуряваме обучение и възможност за развитие.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

·        Ефективното и качествено извършване на ремонти;

·        Извършване на диагностика, поддръжка и ремонт на машините;

·        Изготвя сервизни протоколи за извършените ремонти;

ИЗИСКВАНИЯ:

·      Завършено средно образование;

·      Техническа грамотност;

·      Сглобяване и разглобяване на детайли по машини ;

·      Познания в ДВГ – се счита за предимство;

·      Познания в областта на Хидравликата  - се счита за предимство;

·      Познания в ел. инсталация по машини – се счита за предимство;

·      Основна компютърна грамотност;

·      Умения за работа в екип;

·      Шофьорска книжка категория В;

ПРЕДЛАГАМА:

·      Безплатно обучение за изпълнение на поставените задачи;

·      Индивидуални обучения за развитие;

·      Служебен телефон;

·      Отлично възнаграждение – 2400-3000 нетно месечно възнаграждение;

Област София-град

Област София-град, София, Център
ID: 139254211