2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област София-град
  5. Производство, строителство - София
  6. Производство, строителство - Карпузица
Добавена 14 април 2024 г.

Монтажник на стъкла - душ кабини, парапети, паравани, врати, огледала

Заплата

2000 - 4000 лв

Добавена

София, Карпузица

Фирма занимаваща се с обработка на стъкло и продукти от стъкло - стъклени витрини и врати, стъклени душ кабини и паравани, стъклени фасади и парапети, както и нестандартни продукти, произведени по поръчка, търси да назначи на постоянен трудов договор монтажници за сформиране на монтажна група.

Задължителни изисквания:

  • Желание за работа

  • Похватност

  • Добри комуникационни умения

  • Умения за работа в екип

    Вашите отговорности ще включват:

  • монтаж на душ кабини, парапети, врати и други нестандартни произведения от стъкло;

  • комуникация с клиенти;

  • съвместна работа в екип.

    Предлагаме:

  • обучение;

  • допълнително възнаграждение при показани добри резултати;

  • 20 работни дни платен годишен отпуск;

  • работа от понеделник до петък от 9ч до 18ч;

  • възможност за командировки.

    Ако смятате, че отговаряте на нашите изисквания и решите да кандидатствате за това работно място, моля изпращайте автобиография или CV.

    Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Област София-град

Област София-град, София, Карпузица
ID: 139568041