2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област Варна
  5. Производство, строителство - Варна
  6. Производство, строителство - Възраждане 1
Добавена 27 април 2024 г.

Монтажник на климатична техника

Заплата

1200 - 1600 лв

Добавена

Варна, Възраждане 1

Описание

Инсталатор на климатични и отоплителни системи

Начинаещ инсталатор на климатични и отоплителни системи

Техник на климатична и отоплителна техника

Фирма Клийн Клима търсим да назначим: Инсталатор на климатични и отоплителни системи -начално ниво

Изисквания за позицията:

- средно образование;

- коректно и отговорно отношение;

- валидно свидетелство за правоуправление на МПС;

Основни задължения:

1. Извършва монтажи на климатична и отоплителна техника

2. Извършва монтажни дейности в домове на клиенти.

3. Работи с ръчни инструменти.

4. Шофира служебни МПС

Фирмата предлага:

- трудов договор

- социални и здравни осигуровки

- навременно изплащане на трудовото възнаграждение

- възможност за допълнително възнаграждение

Изпратете автобиография и актуална снимка.

Телефон за връзка 08*********36

Област Варна

Област Варна, Варна, Възраждане 1
ID: 139811827