2. Работа
  3. Друга работа
  4. Друга работа - Област Варна
  5. Друга работа - Варна
  6. Друга работа - Цветен квартал
Добавена 11 април 2024 г.

Монтажник на хладилна и климатична техника

Заплата

1500 - 2500 лв

Добавена

Варна, Цветен квартал

Описание

Описание на длъжността:

Монтажникът на хладилна и климатична техника е отговорен за инсталирането, обслужването и ремонта на различни системи и оборудване за охлаждане и климатизация.

Основни задачи:

Монтиране на нови хладилни и климатични системи.

Търсене и отстраняване на дефекти в съществуващите системи.

Поддръжка и регулиране на системите, за да работят оптимално.

Съветване на клиентите относно най-подходящото оборудване за техните нужди.

Обезопасяване на работното място и спазване на всички стандарти за безопасност.

Изисквания:

Средно или професионално образование в областта на хладилна и климатична техника.

Познания в областта на електротехниката.

Опит с инструменти и оборудване, използвани в професията.

Добри комуникативни умения и способност за работа в екип.

Възможмост за командировки от няколко дни /2-3 дни/.

Предимства:

Сертификати или допълнителни квалификации в областта.

Опит в подобна роля.

Знание на английски език е предимство.

Заинтерсованите направо да звънят на телефона 08******72

Област Варна

Област Варна, Варна, Цветен квартал
ID: 138050546