2. Работа
  3. Друга работа
  4. Друга работа - Област Варна
  5. Друга работа - Варна
  6. Друга работа - Колхозен пазар
Добавена 17 април 2024 г.

Монтажист на кухни в Холандия

Заплата

2600 - 3200 €

Добавена

Варна, Колхозен пазар

Постоянна

Дистанционно интервю

Здравейте. Поради разширяване на дейността Kleurproject предлага дългосрочна работа за ДВАМА МОНТАЖНИЦИ НА КУХНИ, С МИНИМАЛЕН СТАЖ ОТ 5 ГОДИНИ! Осигурява се договор, здравни осигуровки, квартира и транспорт. Конкурентно заплащане. Възможност за допълнителни часове по желание на работника. Заплатата , която предлагаме е 2600-3200евро НЕТО. Извънредните часове се заплащат допълнително. Фирмата е гъвкава и предлага чести прибирания до България когато има запитване от работника.

Описание на длъжността и задължения:

Монтира модули от дърво и от други материали на адрес на клиент.

Инсталиране на електроуреди: вграждане на уредите /мивка и смесител, хладилник, миялна, перална, микровълнова, котлони, фурна, аспиратор / и с цялостно.

Изисква се опит с работа с ръчни електроинструменти като винтоверт, зеге, циркуляр, бормашина.

Разчитане на работни листове - скици и разкрои, разчитане на монтажни схеми.

Изисквания:

ОПИТ КАТО МОНТАЖНИК НА КУХНИ - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО

Средно образование - предимство ще се счита в сферата дървообработване и монтаж.

Познаване на правилата за работа с режещи и пробивни инструменти

Валидна шофьорска книжка-"В"- ЗАДЪЛЖИТЕЛНО

РАЗГОВОРЕН АНГЛИЙСКИ ЕЗИК - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО

Допълнителни умения и знания като фаянсаджия, електротехник или водопроводчик са в голям плюс и се заплащат допълнително.

Ние предлагаме:

Осигуровки според холандското законодателство , Трудов договор, Солиден и коректен работодател, отлични възможности за фирмено обучение и професионално развитие ( на заинтересуваните се предлагат курсове по Холандски език).

Моля всички заинтересувани кандидати да изпратят своята автобиография по Viber или се обадете на телефон +31647687595

Област Варна

Област Варна, Варна, Колхозен пазар
ID: 138908072