2. Работа
  3. Транспорт, логистика, спедиция
  4. Транспорт, логистика, спедиция - Област София-град
  5. Транспорт, логистика, спедиция - София
  6. Транспорт, логистика, спедиция - 7-ми 11-ти километър
Добавена 28 април 2024 г.

Международен шофьор (вътрешно) кат. C MAN 7.5т (не джамия)

Заплата

2100 - 2800 €

Добавена

София, 7-ми 11-ти километър

Работата започва от месец Януари 2024г. Обикновено е по един адрес на ден, много много рядко се правят групажи. Камиона е с климатик, фабричен хладилник (не чанта), печка, две легла, автоматик, камера за заден ход, подгрев и обдухване на седалката, напълно изряден и готов за работа. Работата се състои в транспортирането на различни видове товари. Основно се кара Германия, като се излиза и до съседните ѝ държави. Пътни от и до Германия (ако камионът не е в БГ) се поемат от работодателя. Плаща се всеки ден в който сте в камиона. Поне по 3 месеца работа в Европа без прибиране (ако не е наложително разбира се).

Изисквания: шофьорска книжка кат C, дигитална тахографска карта, професионална компетентност, с опит. Твърдо заплащане на ден + бонус система!

Отговорности:​Сутрешна проверка на камиона ниво на масло, гуми, светлини своевременно съобщаване за евентуални дефекти или проблеми. Намиране и доставка на мястото за разтоварване. Спазване на закони и изисквания за шофьорски часове и почивки. Поддържане на камиона чист и в изряден вид.

САМО С МЕЖДУНАРОДЕН ОПИТ НА ПРЕВОЗНО СРЕДСТВО С ДИГИТАЛЕН ТАХОГРАФ!

Област София-град

Област София-град, София, 7-ми 11-ти километър
ID: 134556220