Съобщения
Добави обява
  1. Заглавна страница
  2. Работа
  3. Друга работа
  4. Друга работа - Област Пловдив
  5. Друга работа - Пловдив
  6. Друга работа - Център
Добавена 07 юли 2024 г.

Механик на Електрически Скутери за град Пловдив

Заплата

1500 - 2000 лв

Добавена

Пловдив, Център

Заетост

Пълно работно време

Вид

Постоянна

Описание

Ние сме фирма за микромобилност, която бързо се развива в страната.

В настоящия момент търсим Механик за поддръжка на нашата флотилия от електрически скутери в Пловдив.

Изисквания:

  • ⁠Диплома за средно образование;

  • ⁠Използване на смарт телефон;

  • Опит като механик и специалист складова дейност са плюс, но не са задължителни;

  • Организиране и изпълнение на планове за редовна поддръжка и сервиз;

  • ⁠Възможност за поддържане на активен работен ритъм - възможност за многократно повдигане на 25 кг предмети, необходима гъвкавост за навеждане и др;

  • Английски език на добро говоримо ниво - ще се счита за предимство.

Основни задължения:

  • Приемане на доставените скутери в склада;

  • Диагностика на приетите скутери и установяване на технически неизправности;

  • Отстраняване на техническите повреди;

  • Почистване и зареждане на батериите на скутерите;

  • Работа с мобилно приложение, разработено за целите на компанията;

  • Организиране на работния процес в склада;

  • Поддръжка на работното пространство.

Какво предлагаме:

  • Възможност за работа в бързо развиваща се компания;

  • ⁠Гъвкав начален работен час;

  • ⁠Обучения в областта на механиката и безопасността;

  • ⁠Бонус при постигане на таргет;

  • ⁠Място за паркиране;

Присъединете се към нас и бъдете част от иновативното бъдеще на електрическата мобилност!

Ще се свързваме САМО с кандидати, които са прикачили CV към кандидатурата си !

Кандидатстване

Локация

Област Пловдив

Област Пловдив, Пловдив, Център
ID: 140245402

Имаш ли въпрос към работодателя относно тази оферта?

Свали приложението на OLX за твоя телефон!